Inicio / Ikastetxea / Tutoreak

Tutoreak


2022/2023 IKASTURTEA

OINARRIZKO LANBIDE HEZIKETA
1EMF1 David Larrarte davidlarrarte@hernanilanh.eus
2EMF1 Alex Uranga alexuranga@hernanilanh.eus
3EMF1 Aitzol Manterola aitzolmanterola@hernanilanh.eus
1OLHMEK3 Isaak Asumendi isaacasumendi@hernanilanh.eus
ERDI MAILA
1ELE1 Andoitz Bueno andoitzbueno@hernanilanh.eus
3ELE1 Aritz Olaziregi aritzolaziregi@hernanilanh.eus
1MEK2 Silvia Barquero silviabarquero@hernanilanh.eus
2MEK2 German Perez germanperez@hernanilanh.eus
1MLE2 Ana Mendiluze anamendiluce@hernanilanh.eus
2MLE2 Iñigo Andola inigoandola@hernanilanh.eus
GOI MAILA
1FMD3 Unai Azkue unaiazkue@hernanilanh.eus
2FMD3 Ane Balentziaga anebalentziaga@hernanilanh.eus
1AST3 Maria Jauregi mariajauregi@hernanilanh.eus
2AST3 Esti Zubeldia estizubeldia@hernanilanh.eus
1SEA3 Aitor Zurutuza aitorzurutuza@hernanilanh.eus
2SEA3 Ander Goikoetxea andergoikoetxea@hernanilanh.eus

EMF: Elementu metalikoen fabrikazioa
OLHMEK: Elementu metalikoen fabrikazioa (3urtekoa)
ELE: Elektrizitatea eta elektronika
MEK: Mekanizazioa
MLE: Mantentze-lan elektromekanikoetako teknikaria
FMD: Fabrikazio Mekanikoko Diseinua
AST: Animazio Soziokulturala eta Turistikoa
SEA: Sistema Elektrotekniko eta Automatizatuak